آشنایی با اسلایدر دوربین Cinevate Duzi 4

اسلایدر دوربین Cinevate Duzi 4، با سیستم یکپارچه هوشمند و قابلیت خلق صحنه های روان تر و طراحی جدید، به عنوان یکی از محبوب ترین سیستم های اسلایدر شرکت Cinevate به بازار عرضه شده است. این اسلایدر، ویژگی های منحصر به فردی مانند وزن سبک، کاربرد راحت، طول عمر بالا و قیمت مناسب دارد. سیستم FlyWheel  اسلایدر Duzi 4 هم شاخصه مهمی است که باعث برتری این اسلایدر نسبت به دیگر اسلایدرهای شرکت Cinevate می شود. به محض این که FlyWheel شروع به حرکت می کند، از تمام ضربه ها و حرکت هایی که به واسطه شخص اپراتور ایجاد می شود، جلوگیری می کند.

duzi4-transparent-copy

به نظر می رسد که کمپانی Cinevate در اسلایدر جدید خود برای ارزیابی و انتخاب بهترین و قوی ترین قطعات نسبت به اسلایدر Hedron زمان کافی صرف کرده است. اسلایدر جدید Duzi 4، دارای FlyWheel یکپارچه است که به جای پیچ و مهره هایی که در مدل های قبلی این شرکت دیده می شد و در قسمت انتهایی دستگاه قرار داشتند، اتصالات این اسلایدر در زیر قسمت متحرک جاگذاری شده اند. این ویژگی تعادل وزن دوربین را حفظ کرده و تصاویر روان تری را نیز به کاربر ارائه می دهد.

همانند ورژن قبلی، اسلایدر Duzi 4 نیز در دو اندازه ۲۴ اینچ و ۳۲ اینچ تولید شده است. سایز ۲۴ اینچ برای استفاده بر روی یک سه پایه اندازه بسیار مناسبی است.

untitled

جنس این اسلایدر نیز مانند ورژن قدیمی تر، از جنس فیبر کربن بوده و پایه های این دستگاه را می توان به صورت اختیاری بر روی زمین نیز قرار داد. با این حال، پایه های دوم به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام جمع کردن اسلایدر، بدون این که نیازی به جدا کردن آن ها باشد، به سرعت جمع می شوند. این نکته ویژگی مهمی برای کاربران سری های گذشته اسلایدر Duzi  می باشد. توقف ناگهانی صفحه متحرک نیز در اسلایدر قبلی شرکت Cinevate نقص بسیار بزرگی بود که در اسلایدر جدید تا حدود زیادی برطرف شده اما ظاهراً در Duzi 4 هم از همان قفل های پیشین در قسمت متحرک استفاده شده است.

6

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.