آشنایی با دوربین دیجیتال فوری Print

دوربین های دیجیتال فوری در دنیای عکاسی به روندی در حال ظهور تبدیل شده اند. هم اکنون یک طراح صنعتی و عکاس به نام Jordan Steranka مدل جدیدی از این دوربین ها را طراحی کرده است. دوربین او به نام Print، یک دوربین فوری زیبا با طراحی فوق مدرن است.

ایده اصلی این دوربین ادغام ویژگی های دوربین های Polaroid، DSLR و دوربین های دیجیتال برای خلق ابزاری است که به شما اجازه می دهد تا لحظات زندگی خود را ثبت کرده و آنها را به بهترین شکل ممکن با دیگران به اشتراک بگذارید.

Print شکل غیرمعمولی داشته و به صورت آیرودینامیک طراحی شده است. در پشت این دوربین یک صفحه لمسی بزرگ، و در قسمت جلو نیز بدنه دوربین با چهار دکمه بزرگ در اطراف یک لنز دوگانه قرار دارند.

این چهار دکمه برای دستیابی به چهار عملکرد اصلی دوربین در نظر گرفته شده اند: Library (مرور و دیدن عکس ها)، Settings (اعمال تنظیمات)، Presets (فیلترهای مختلف بر روی تصاویر)، Share (اشتراک گذاری عکس ها در شبکه های اجتماعی و دیگر وسایل).

اگرچه به نظر می رسد که دوربین Print مانند دوربین گوشی iPhone 7 دارای دو لنز جداست، اما لنزها همزمان با هم کار می کنند. شما از سیستم لنز قابل تعویض به وسیله چرخاندن آنها و برای قرار گرفتن هر یک از لنزهای ۲۴ میلیمتری در مقابل سنسور برای ثبت تصویر به صورت واید، و یا لنز ۵۰ میلیمتری برای ثبت عکس به شکل معمولی استفاده می کنید. همچنین، اگر مایل به چاپ تصاویر خود بر روی کاغذ باشید، عکس از یک شکاف در کنار دوربین بیرون می آید.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.