آشنایی با گیمبال موبایل SmoothVu

گیمبال موبایل دیگری با نام SmoothVu به تازگی و با هدف ارائه تصاویری ایستا و نیز دیگر عناصر لازم برای تولید ویدئوهای حرفه ای معرفی شده است. SmoothVu مانند دیگر محصولات مشابه که اخیراً به بازار عرضه شده اند، یک گیمبال دستی سه محوره برای گوشی های موبایل و دوربین های GoPro می باشد. از ویژگی های شاخص این گیمبال می توان به باتری قابل شارژ که بطور همزمان گوشی تلفن شما را نیز شارژ می کند، و یک اپلیکیشن با قابلیت های تشخیص چهره، فیلمبرداری پانورامای ۳۶۰ درجه و تایم لپس اشاره کرد. همچنین، این گیمبال با قابلیت نمایش متن در حالت سلفی، برای صحبت کردن در حالت راه رفتن نیز بسیار مناسب می باشد.

علاوه بر این، SmoothVu با داشتن یک صفحه LED کوچک که در قسمت بالای مانت گوشی متصل می شود، از گیمبال های معمولی فراتر رفته است. این صفحه از مجموعه ۱۲ چراغ LED  تشکیل شده و به وسیله USB قابل شارژ شدن می باشد.

از نظر صوتی نیز، این گیمبال دارای یک میکروفون کاندنسر برای ضبط صداها با کیفیت بهتر است و پوشش میکروفون، آن را برای استفاده در محیط های خارجی کاربردی می کند. مانت چرخشی آن نیز به معنای این است که می توان آن را به هر جهتی که مد نظر دارید بچرخانید.

علاوه بر این موارد، در کیت SmoothVu یک سه پایه قابل حمل موجود است که قرار دادن گیمبال بر روی زمین و یا بر روی میز را میسر می کند. این کیت حتی در بردارنده مجموعه ای از لنزهای واید برای گوشی موبایل شما و نیز یک کیف برای حمل این قطعات است و در واقع پکیجی کامل را به شما ارائه می دهد.

در مجموع، این کیت راه حلی مناسب برای افرادی است که به فیلمسازی با گوشی های موبایل می پردازند و نگرانی ها در مورد ساخت ریگ شخصی از قطعات جداگانه را از بین می برد. از نظر کاربرد حرفه ای، این گیمبال بخصوص برای خبرنگاران بسیار مفید خواهد بود. اگرچه، کیفیت صدای میکروفون باید مورد بررسی قرار بگیرد.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.