ارتقای سیستم عامل Metabones

جدیدترین آپ گرید سیستم عامل متابونز برای مانت ­های EF افزایش سرعت و آداپتورهای هوشمند سازگاری بهتری با زوم سینمایی  Canon CN-E 18-80mm T4.4 داشته و از  Panasonic GH5 نیز پشتیبانی می کند.

ارتقاء سیستم عامل MetabonesCanon CN-E 18-80mm T4.4

با لنز زوم سینمایی Canon CN-E 18-80mm T4.4، این شرکت لنزی با قیمت نسبتاً مناسب و ویژگی­ های متنوع عرضه کرده است. جدیدترین ارتقاء سیستم عامل متابونز برای مانت­ های EF افزایش سرعت و آداپتورهای هوشمند اکنون به شما اجازه می دهد از قابلیت­ های سِروو زوم این لنزها توسط رابط کاربری دوربین استفاده کنید.

نرم افزار متابونز همچنین از کنترل روان دیافراگم بر روی  Canon CN-E 18-80mm T4.4 استفاده کرده تا به تغییرات “بسیار نامحسوس” دیافراگم در حالی که دوربین بر روی auto-iris تنظیم است دست یابد.

علاوه بر این، وقتی این سیستم با یک دوربین سونی استفاده شود، ارتقا­ی جدید سیستم عامل متابونز به شما اجازه می دهد دکمه REC بر روی گریپ لنز را برای مجموعه ای از عملکردهای مختلف دوربین از جمله شروع و توقف ضبط هنگامی که در حالت عملکرد MOVIE قرار داشته باشد، تنظیم کنید.

یکی از جزئیات مهمی که باید به خاطر بسپارید این است: از آن جایی که  Canon CN-E 18-80mm T4.4 یک سوپر لنز ۳۵ میلیمتری است، استفاده از افزایش دهنده سرعت متابونز برای جبران سرعت پایین و ثابت دیافراگم به جز در سنسورهای Micro Four-Thirds به حاشیه­ های تاریک خواهد انجامید. آداپتور هوشمند متابونز گزینه ای است که در این مواقع به کار می آید.

ارتقاء سیستم عامل متابونز-  Panasonic GH5

ارتقای جدید این سیستم عامل همچنین با Panasonic GH5 جدید سازگار بوده و به کاربر اجازه انتخاب تثبیت کننده تصویر را چه برای لنز و چه برای دوربین داده، و کنترل روان iris با لنزهای سازگار، انتقال دقیق EXIF و فوکوس خودکار تشخیص کنتراست را به ارمغان می آورد. اگرچه باید به خاطر داشته باشید که مانند همیشه قابلیت­ های فوکوس خودکار در صورت استفاده از آداپتور یک شرکت دیگر دچار مشکل می شوند.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.