دستیار هوشمند دوربین Arsenal

دستیار هوشمند Arsenal یک وسیله جانبی برای دوربین های DSLR است و این امکان را برای شما مهیا می کند تا بهترین تصویر را با کمک تجزیه و تحلیل تصویر ثبت نمایید. با کاربرد اپلیکیشن این محصول بر روی گوشی موبایل خود به یک دوربین DSLR هوشمند  واقعی دسترسی خواهید داشت. این ابتکار جدید از طریق USB به دوربین و به صورت بی سیم نیز به گوشی شما وصل می شود.

Arsenal هزاران تصویر برنامه ریزی شده دارد که هر بار با کادربندی DSLR شما مقایسه می شوند و نیز دارای چندین نوع تنظیمات مختلف برای دستیابی به بهترین تصویر است. بنابراین، همه کاری که شما باید انجام دهید انتخاب کادر عکس بوده و بقیه مراقبت های فنی بر عهده این دستیار هوشمند خواهد بود.

حالت های گوناگون

Arsenal توانایی ارائه چندین حالت عکسبرداری از جمله عکاسی HDR، نوردهی های طولانی مدت و … را داراست. نکته خوب در مورد این محصول این است که نیازی به فکر کردن در مورد آن نیست. تنها کاری که به وسیله شما باید انجام شود این است که در هنگامی که Arsenal مراقب مسائل فنی است، خلاقیت خود را بروز دهید. در ادامه لیستی از کارهایی که در روند انتخاب بهترین تصویر توسط این دستیار هوشمند انجام می شود، مشاهده می کنید:

– مقایسه صحنه کنونی با هزاران تصویر گذشته با استفاده از یک شبکه عصبی پیچیده و عمیق (مانند الگوریتم به کار رفته در اتومبیل های بدون راننده)

– بهینه سازی تنظیمات بر اساس ۱۸ فاکتور متفاوت

– جلوگیری از به کارگیری تنظیماتی که باعث ایجاد تصاویر ضعیف بر روی دوربین و لنز کاربر می شود

– کاربرد تشخیص تصویر برای شناسایی نیازهای هر سوژه (به طور مثال سرعت شاتر بالا برای عکاسی از پرندگان)

– نمایش محدوده امن برای هر نوع تنظیمات بر اساس محدودیت های موقعیتی (به عنوان مثال لرزش)

– ارائه این توانایی به شما برای تغییر تنظیماتی که بیشترین اهمیت را برای شما دارند

کنترل Arsenal ساده است: اپلیکیشن آن را دانلود کنید و پس از آن به راحتی می توانید از این دستیار هوشمند استفاده کنید. تمام تنظیمات از طریق این اپلیکیشن قابل دستیابی و تغییر می باشد. همچنین نمایش دوربین DSLR به صورت live و مرور آسان عکس های ثبت شده از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می باشند. و از آنجایی که ما در دنیای رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم، می توانید بهترین عکس های خود را مستقیماً از طریق اپلیکیشن به اشتراک بگذارید. اما جذاب ترین خصوصیت این اپلیکیشن توانایی خلق تایم لپس های کاملاً اتوماتیک می باشد.

دستیار هوشمند دوربین Arsenal از محدوده وسیعی از دوربین های DSLR از جمله Canon، Nikon، Sony و Fujifilm پشتیبانی کرده و قیمتی در حدود ۱۵۰ دلار دارد و به احتمال بسیار از ماه ژانویه ۲۰۱۸ به متقاضیان عرضه خواهد شد.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.