ریگ ۳۶۰ درجه AXA ARRI با ده دوربین ALEXA Mini

ریگ AXA ARRI به شما اجازه می دهد تا ده دوربین ALEXA Mini را در حالت ۳۶۰ درجه برای ضبط ویدئوهایی با کیفیت سینمایی و با قابلیت کنترل همزمان دوربین ها در کنار هم قرار دهید.

نمونه ای از این محصول جدید در نمایشگاه Cine Gear 2017 عرضه شد که تمام ده دوربین آن به لنزهای بسیار زوم Canon مجهز بودند، و صحنه های ضبط شده توسط این دوربین ها از طریق یک مونیتور به صورت همزمان نمایش داده می شد. کاربرد دوربین های با کیفیت بالاتر مانند ARRI ALEXA به معنای دینامیک رِنج وسیع تر و عملکرد بهتر در نور کم به ویژه در تصویربرداری ویدئوهای ۳۶۰ درجه می باشد.

کل این سیستم به کاربر امکان می دهد تا یک دوربین را به عنوان دوربین اصلی که نُه دوربین دیگر بر اساس آن هماهنگ خواهند شد، انتخاب کند. این موضوع به این معناست که تنظیم یکی از دوربین ها، بطور همزمان دوربین های دیگر را نیز تنظیم خواهد کرد و این قابلیت را در اختیار شما خواهد گذاشت که به سرعت وایت بالانس، نوردهی، و حتی فیلترهای ND را نیز در تمام سیستم تغییر داده و کنترل نمایید. این ویژگی بخصوص در ثبت صحنه های ۳۶۰ درجه که به تهیه صحنه های روان نیاز است، بسیار کمک کننده خواهد بود.

قیمت کامل AXA ARRI در حدود ۶۰۰٫۰۰۰ دلار خواهد بود که آن را بیشتر به یک آیتم اجاره ای تبدیل خواهد کرد.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.