ساخت اولین اکشن کم ویژه غواصان در جهان با نام Paralenz

دنیای اکشن کم ها هم در زیر دریا و هم فراتر از سطح دریا توسط GoPro تصرف شده است و این موضوع به دلیل کیفیت تصویر و دوام بالای دوربین های این کمپانی می باشد. اما اکنون به نظر می رسد که شرکت دانمارکی Paralenz با اکشن کم خود که بطور خاص برای غواصان ساخته شده قصد متحول کردن بازار این نوع محصولات را دارد.

اولین ویژگی برجسته این اکشن کم جدید عدم وجود فیلترهای لازم برای ضبط تصویر در عمق آب است. بطور معمول در هنگام غواصی و رفتن به عمق آب، طول موج رنگ ها از بین می رود. در زمان استفاده از دوربین های GoPro مجبور هستید که یک فیلتر قرمز رنگ را بر روی لنز قرار دهید تا رنگی نزدیک به رنگ “درست” را حفظ کند. در حالت ایده آل، یک چراغ برای نورپردازی در حین عکاسی و تصویربرداری مورد نیاز است. اما Paralenz اولین دوربینی است که به صورت اتوماتیک و خود را از طریق سنسور فشار با عمقی که در حال غواصی در آن هستید مطابقت داده و تصحیح رنگ را انجام می دهد.

تصحیح رنگ انجام شده توسط این دوربین بی نظیر است

علاوه بر این، دوربین نحوه غواصی شما را ثبت کرده و اپلیکیشن موبایل آن، یک پروفایل ویژه ایجاد می کند و تمام عکس ها و ویدئوهای ثبت شده را با توجه به زمان و عمقی که در آن ثبت شده اند، در دسترس شما قرار می دهد. با لمس صفحه موبایل و حرکت بر روی این پروفایل، می توانید عکس ها و ویدئوها را به ترتیب زمانی مشاهده کنید.

این اکشن کم از توانایی ثبت تصاویر تا عمق ۲۰۰ متری برخوردار بوده و از دوربین های GoPro که تا حداکثر عمق ۴۰ متری قابلیت تهیه عکس و فیلم را دارند، پیشی گرفته است.

کیفیت عکس Paralenz 8 مگاپیکسل می باشد. همچنین این دوربین قابلیت ضبط ویدئوهایی با کیفیت ۱۰۸۰p 30fps برای ۳٫۵ ساعت، و ویدئوهای ۴K تا ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه را داراست. این اکشن کم با دوام باتری مناسب برای چندین نوبت غواصی حتی در آب سرد، بهترین همراه برای غواصی های طولانی مدت خواهد بود.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.