سه مدل جدید از میکروفون های کاندنسر Saramonic معرفی شدند

سه میکروفون کاندنسر جدید Saramonic و یک کیت میکروفون شات گان XLR به تازگی توسط شرکت توزیع انگلیسی Kenro معرفی شده اند. مدل PMIC1، یک میکروفون کاندنسر تک است که از طریق یک کابل صدای ۳٫۵ میلیمتری مستقیماً به سوکت دوربین متصل می شود. این میکروفون ۵۵ گرم وزن دارد و به هیچ نوع باتری نیاز نداشته و دارای یک فیلتر لو کات می باشد. (۱۰۰Hz)

دو مدل بعدی، یک میکروفون کاندنسر استریو به نام PMIC2 و یک میکروفون کاندنسر محیطی به نام  PMIC3 هستند که هر دو دارای یک فیلتر لو کات ۷۵Hz می باشند. اندازه کوچک و وزن سبک باعث شده تا تمام میکروفون های سری PMIC کمپانی Saramonic برای استفاده به همراه دوربین های بدون آینه و DSLR مناسب باشند. به هنگام خرید تمام این میکروفون ها یک کابل ۳٫۵ میلیمتری و یک محافظ ضد باد نیز عرضه می شود.

علاوه بر این محصولات جدید، کیت جدید Saramonic به نام SRAXM3 نیز معرفی شده، که شامل دو میکروفون شات گان تمام فلزی XLR است. این میکروفون ها برای ضبط اخبار و مصاحبه ها مناسب بوده و به هر آداپتور صوتی با ورودی XLR از جمله برخی از مدل های این شرکت متصل می شوند. این کیت شامل محافظ ضد باد برای هر میکروفون بوده و نیروی آن از طریق +۴۸V phantom power تأمین می شود.

 

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.