عینک مانیتور +Vufine برای دوربین شما

عینک +Vufine، یک صفحه نمایش HDMI LCOS کوچک و قابل پوشیدن است که می توان آن را بر روی عینک نصب کرد و به شما اجازه می دهد تا تصاویر خود را بدون نیاز به اضافه کردن یک مانیتور بزرگ به تجهیزات خود بررسی کنید.

+Vufine یک نمایشگر کوچک LCOS (کریستال مایع در سیلیکون) بوده که قابل اتصال به عینک های معمولی می باشد. این وسیله قابل تنظیم است به گونه ای که می توانید آن را دقیقاً در نقطه مورد نظر از جمله پایین، بالا و یا در محدوده خط دید خود ثابت کنید. کمپانی سازنده ادعا می کند که این صفحه تجربه ای معادل تماشای یک مانیتور ۴ اینچ را با فراهم کردن نمایشگر مجازی روشن و واضح ارائه می دهد.

نمایشگر +Vufine دارای یک اتصال دهنده micro USB برای شارژ کردن باتری داخلی است و برای استفاده در حدود ۹۰ دقیقه مناسب می باشد. علاوه بر این، اگر آن را به باتری متصل نمایید در حال شارژ نیز می توان با آن کار کرد. ورودی micro HDMI این وسیله با هر دوربین دارای خروجی ۷۲۰p سازگار می باشد.

تجربه دید با این مانیتور، که تقریباً یادآور واقعیت افزوده است، این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در حالی که توانایی نظارت بر تصاویر ثبت شده را در یک زمان دارا هستند، بر فضای اطراف خود هم دید داشته باشند. این ویژگی بطور خاص می تواند برای اپراتورهای دِرون که نیازمند مراقبت از نحوه پرواز وسیله خود می باشند، و در عین حال باید به کادربندی تصاویر خود بدون نگاه به دستگاه کنترل نیز دقت کنند، بسیار کاربردی باشد. به همین ترتیب، +Vufine می تواند به کاربران گیمبال ها نیز در هدایت ایمن تر محیط اطراف از طریق حفظ آگاهی از موقعیت، و همچنین کاهش وزن تجهیزات به جهت عدم نیاز به نصب یک مانیتور اضافی بر روی گیمبال یاری رساند.

در اصل، ایده این نمایشگر حتی می تواند به عنوان یک EVF برای دوربین های کوچک، عملی باشد. چون می تواند تمام مسائل مرتبط با محل قرارگیری دوربین را حل کند. قبل از امتحان کردن +Vufine مطلع باشید که اندازه این صفحه نمایش برای بررسی ایرادهای تصاویر بسیار کوچک می باشد، و عدم وجود یک پوشش مناسب این نمایشگر را در محیط های روشن غیر قابل استفاده می کند. علاوه بر این، برای برخی اشخاص کاربرد صفحه نمایش در فاصله اندکی از چشم ممکن است به خستگی چشم منجر شود.

قیمت این محصول ۱۹۹ دلار خواهد بود و دارای تمام کابل های مورد نیاز، گیره اتصال، و حتی یک جفت عینک غیر طبی برای نصب نمایشگر بر روی آن می باشد. همچنین قطعات متنوعی برای استفاده از این وسیله به اشکال دیگر نیز موجود می باشد.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.