فروش ویژه محصولات نیکون به مناسبت صدمین سال فعالیت این کمپانی

کمپانی نیکون صدمین سالگرد آغاز فعالیت خود را در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۱۷ جشن خواهد گرفت و به همین مناسبت تعدادی از محصولات خود را با نشان یادبود صد سالگی به متقاضیان عرضه خواهد کرد.

دوربین هایی که در حال حاضر توسط نیکون تولید می شوند مانند Nikon D5، D500 و لنز۷۰-۲۰۰mm f/2.8E با پوشش خاکستری متالیک و با لوگوی رسمی صد سالگی این کمپانی در دسترس علاقمندان قرار گرفته اند.

دوربین های ویژه صدمین سال فعالیت نیکون در یک جعبه ویژه ارائه خواهند شد. دوربین D5 نیز شامل یک کتابچه سالگرد در مورد همکاری کمپانی نیکون در مطالعات و اکتشافات فضایی است. علاوه بر این، دوربین های ذکر شده دارای بند چرمی ویژه و کاور بدنه می باشند.

 در صورت خریداری لنز ۷۰-۲۰۰mm f/2.8E، تمام لوازم جانبی لنز از جمله پایه و کیف آن را نیز دریافت خواهید کرد.

همچنین، یک کیت سه تایی لنز دربردارنده لنزهای حرفه ای زوم f/2.8 نیکون یعنی ۱۴-۲۴mm، ۲۴-۷۰mm و ۷۰-۲۰۰mm f/2.8 خواهد بود. همانند تمام دیگر محصولات ویژه این مناسبت، لوگوی ویژه صد سالگی نیکون بر روی هر یک از لنزها نیز حک شده است.

علاوه بر کیت دوربین، کمپانی نیکون از روی دوربین F خود یک مدل با مقیاس ۲/۱، و نیز یک مدل کریستالی از اولین دوربین ساخت خود در سال ۱۹۴۸ با نام Nikon Model I طراحی و ساخته است.

آیتم های دیگر مانند دوربین دو چشمی، بندهای دوربین چرمی ایتالیایی و یک قاب که مجموعه ای از تاریخی ترین و محبوب ترین محصولات این کمپانی را به نمایش می گذارد، به مناسبت صدمین سال فعالیت نیکون به دوستداران ارائه خواهند شد. علاقمندان تا تاریخ ۳۱ آگوست ۲۰۱۷ فرصت دارند تا تجهیزات مورد نظر خود را از طریق فروشگاه های رسمی نیکون سفارش دهند.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.