مت باکس سبک وزن جدید ARRI

کمپانی ARRI چندی پیش ARRI LMB 4×5 را معرفی کرد، یک Matte Box سبک وزن جدید که مدل ارتقاء یافته LMB-25 محبوب با قیمت پایین تر می باشد. در یکی دو سال گذشته موج بزرگی از نوآوری در طراحی Matte Box های کوچک به وجود آمده است که وزن پایین و اندازه کوچک را با قابلیت هایی ترکیب می کنند که فقط از یک Matte Box بسیار بزرگتر انتظار می رفت. این نوآوری ها باعث بوجود آمدن Matte Box هایی شده اند که برای استفاده با گیمبال های دستی و روی پهپاد ها طراحی شده اند، اما می توان آنها را برای استفاده با تجهیزات بسیار بزرگتر نیز تغییر داد.

Arri نامی است که با بهترین تجهیزات سینمایی و فیلمبرداری مترادف شده است. یک Matte Box تولید شده توسط ARRI یکی از آرزوهای تمام فیلمبرداران می باشد. ARRI LMB-25 از زمانی که در سال ۲۰۱۶ معرفی شده است تا به حال، انتخاب اول میان تمام Matte Box  های کم وزن موجود در بازار بوده است.

ویژگی های خاص ARRI LMB 4×5

– یک Matte Box که بسیاری از کاربری های مختلف را پوشش می دهد.

– قابلیت به کارگیری ساده بدون نیاز به ابزار خاص.

– برای اندازه فیلتر ۴×۵٫۶۵ و ۴×۴ اینچ.

LMB 4×5 به صورت ماژولار طراحی شده است و می تواند به صورت تک فیلتره برای پهپادها و گیمبال های دستی استفاده شود یا به صورت چند استیج پیکربندی شود و با مانت های ۱۵ یا ۱۹ میلیمتری و اضافات دیگر استفاده شود. آداپتورهای LMB-5، LMB-15 و LMB-25 قابلیت همخوانی با LMB 4×5 را دارند. و هر تغییری در LMB 4×5  می تواند بدون استفاده از هرگونه ابزار انجام شود.

انتظار می رود که LMB 4×5 در ماه جولای به بازار عرضه شود و امکان ارتقاء برای مالکان LMB-25 نیز وجود دارد.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.