معرفی کیج محافظ ملخ و دیگر تجهیزات Mavic Pro توسط کمپانی DJI

کمپانی DJI به تازگی مجموعه ای از تجهیزات مفید Mavic Pro را معرفی کرده است. DJI Mavic Pro کوچک ترین و پراستفاده ترین دِرون این کمپانی است که هم از سوی حرفه ای ها و هم آماتورها نظرات مثبتی را دریافت نموده است. پلت فرم هوایی کوچک و تاشوی این شرکت احتمالاً موفق ترین محصول بازار دِرون می باشد.

کیج محافظ ملخ

DJI دو محصول جدید تجهیزات Mavic Pro را معرفی کرده که از ملخ­ های Mavic Pro محافظت کرده و امنیت بیشتری در طول پرواز فراهم می کنند. کیج محافظ ملخ بر بازوهای Mavic Pro سوار شده و مجموعه ای از  Quick-Release Folding Propellers 7728 که اندکی کوچک تر هستند را بطور کامل در بر می گیرد. این در حالیست که گارد ملخ تنها حائلی دور ملخ­ ها ایجاد می کند.

کیج محافظ ملخ احتمالاً برای کسانی که به تازگی شروع به پرواز کرده اند و نمی خواهند به کسی آسیب برسانند ایده­ آل است. اما متأسفانه با توجه به وزن اضافه محافظ ملخ بیشترین زمان پرواز Mavic Pro از ۲۵ دقیقه به ۱۲ دقیقه کاهش یافته است.

گارد ملخ

از جمله دیگر تجهیزات امنیت پرواز گارد ملخ است که همانطور که گفته شد تنها حائلی دور دِرون ایجاد کرده و به نظر می رسد به خوبی از آن محافظت می کند.

 

دیگر تجهیزات جدید Mavic Pro

Mavic Pro چند قطعه تجهیزات کوچک دیگر نیز دارد: شارژر قطبی پیشرفته باتری Mavic Pro در یک زمان تا چهار باتری پرواز هوشمند را شارژ می کند و باتری ها به ترتیب از بیشترین به کمترین میزان شارژ می شوند. این دستگاه با شارژر ۱۰۰ وات سری Phantom 4 نیز سازگار است که می تواند زمان شارژ را کاهش دهد. شما باید از ترکیب این شارژر با شارژر قطبی استفاده کنید.

یک “کیف دِرون” نیز وجود دارد که کمک می کند Mavic Pro را در سایز کوچکتر نگه داری کرده و آن را از گرد و غبار و خش افتادگی حفاظت کنید. نقطه ضعف این محصول این است که برای نگهداری دیگر تجهیزات Mavic Pro جای کافی ندارد.

فیلترهای ND

تجهیزات Mavic Pro شامل یک هود مانیتور است که با ریموت کنترل می شود، و نیز فیلترهای ND که به آسانی به حلقه دوربین متصل می شوند و به شما امکان می دهند بهتر بتوانید نوردهی دوربین را در محیط های روشن تر کنترل کنید. این قابلیت برای این که سرعت شاتر را در سرعت سینمایی ۱/۵۰ ثانیه نگه دارید بسیار مهم است.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.