معرفی گیمبال دستی Removu S1

امروزه افراد حرفه ای بسیاری تصویربرداری های خود را با استفاده از دوربین های GoPro انجام می دهند. گیمبال های متنوعی نیز برای کار با دوربین های GoPro طراحی و ساخته شده اند. گیمبال دستی Removu S1 یکی از این گیمبال هاست که نسبت به بسیاری از گیمبال های هم نوع خود از کیفیت و طراحی بهتری برخوردار می باشد.

s1-top-1

گیمبال Removu S1، همانند بسیاری از گیمبال ها دارای سه موتور است اما ویژگی خاص آن ضد آب بودن موتورها می باشد. این گیمبال را می توانید به هر نقطه ای که دوربین های GoPro قابل نصب هستند، متصل کنید.

removu-s1-smartest-gimbal-gopro-stabilizer-03

Removu S1، دارای سه حالت عملکرد مختلف است: حالت Pan، حالت Follow و حالت Lock. در حالت Pan، دوربین بر روی محور افقی خود همزمان با حرکت گیمبال تصویربرداری را انجام می دهد. در حالت Follow، گیمبال بر اساس حرکت کاربر به صورت عمودی و افقی حرکت خواهد کرد. و در نهایت در حالت Lock، گیمبال در وضعیت مورد نظر کاربر قفل شده و تصاویر را ثبت می کند. هر سه این حالت ها در موقعیت های مختلف قابل استفاده خواهند بود همانگونه که کاربران بی شماری از تصویربرداران گرفته تا ورزشکاران حرفه ای که به دنبال ثبت حرکات خود هستند، از این گیمبال استفاده می کنند.

screen-shot-2016-12-14-at-17-29-00-640x3612x

 

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.