معرفی DJI Matrice 200

کمپانی DJI در کنگره Mobile World رسماً سری جدید دِرون های خود با نام Matrice 200 را معرفی کرد، یک دِرون سرکش جدید که جانشین کوادکوپتر Matrice 100 خواهد شد. مدل جدید Matrice یک دِرون بسیار مستحکم است که در مقابل شرایط آب و هوایی مقاومت زیادی داشته و از دو باتری بهره می برد که برای استفاده های صنعتی مانند بررسی خطوط لوله، استفاده های آتش نشانی، ماموریت های امداد و نجات و… ساخته شده است.

با حداکثر زمان پرواز ۳۸ دقیقه، قابلیت حمل ۴ پوند (۱۸۱۴ گرم) و بُرد عملیاتی ۶٫۴ کیلومتری، به نظر می رسد که Matrice 200 می تواند هر وظیفه ای که به آن محول شود را به خوبی انجام دهد. چند نوع گیمبال برای این دِرون در دسترس هستند، از جمله یک مدل رو به بالا که  برای بررسی انواع ساختمان ها و سازه ها مناسب است. برای افزایش ثبات هنگام پرواز، Matrice 200 دارای ملخ های ۱۷ اینچی (۴۳٫۱۸ سانتیمتری) که در باد های قوی دِرون را ثابت نگاه می دارند. بهترین و کاربردی ترین قابلیت این دِرون توانایی خم کردن آن است که فضای مورد نیاز برای نگهداری را کاهش داده و جمع کردن یا آماده به کار کردن آن فقط چند لحظه طول می کشد.

سری دِرون Matrice 200 در سه نوع قابل دسترسی خواهد بود: مدل ۲۰۰، ۲۱۰ و ۲۱۰RTK و هر مدل دارای قابلیت های اضافی خاصی نسبت به نسل قبلی است. مدل ۲۱۰ تمام قابلیت های مدل ۲۰۰ را داراست، قابلیت های حمل بیشتری را در اختیار شما می گذارد و دارای پورت های اضافی نیز می باشد. مدل ۲۱۰RTK نیز تمام قابلیت های مدل ۲۱۰ را دارا بوده و یک ماژول RTK داخلی اضافه هم دارد.

برای آشنایی با دیگر ویژگی های سری DJI Matrice 200 ویدئوی زیر را تماشا نمایید.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.