نوآوری شرکت Frii در طراحی TriLens Holder

برند Frii مدتی است که نگهدارنده لنزی با نامTriLens  را به بازار عرضه کرده است. با مطالعه این مطلب با ویژگی های این محصول تازه آشنا شوید :

نگهدارنده سه گانه لنز Frii یک کالای نامتعارف است که می توانید آن را به کمر خود متصل نمایید. همانگونه که از نام  TriLens پیداست، این محصول قابلیت نگهداری سه لنز و حمل آن ها را با ایمنی کامل برای کاربران فراهم می کند و دارای سه مانت برای دوربین های Canon، Nikon و یا Sony می باشد. این نگهدارنده در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده و برای تحمل وزنی معادل صد کیلوگرم طراحی شده است.

TriLens را می توان توسط یک گیره مخصوص به کمربند بسته، و پایه پهن آن وزن را بطور مساوی بر روی کمر شما تقسیم کرده تا بتوانید به راحتی در تمام طول روز به عکاسی بپردازید.علاوه بر این کیت TriLens دارای مانت های مغناطیسی برای اتصال درپوش های لنز و جلوگیری از گم کردن آنها در حین تغییر لنزها می باشد.

اگر چه که این محصول ابتکاری جدید به شمار می رود، اما ممکن است بهترین راه حل برای فیلمسازان نباشد. در حقیقت، TriLens عجیب به نظر می رسد، و حمل لنزها در کنار بدن و روی کمر در هنگام کار می تواند به یک فاجعه واقعی منجر شود. اما به هر حال، برای عکاسان استودیو و یا مجالس، این وسیله جانبی به دلیل افزایش سرعت تعویض لنز و در نتیجه افزایش سرعت کار عکاسی، تدبیر مناسبی برای حمل لنزها محسوب می شود.

 

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.