نورهای LED جدید Nanguang برای نصب بر روی دوربین

سه نور LED جدید Nanguang که به منظور استفاده بر روی دوربین طراحی شده اند، به تازگی به بازار عرضه شده اند. این نورها شامل یک نور Fresnel پرقدرت و دو پنل نوری کوچک می باشند. نورهای قابل حمل Nanguang برای عکاسی و تصویربرداری مناسب بوده، با باتری کار می کنند، گرما تولید نمی کنند، و در قسمت کفشک دوربین نصب شده و دارای CRI 95 می باشند. همچنین نور Fresnel را علاوه بر روی دوربین روی پایه نیز می توان نصب کرد.

در ادامه به معرفی جزئیات دقیق تر این نورها می پردازیم :

Nanguang LED CNB144 و Nanguang CNLUX1600C

این پنل های کوچک LED دارای خروجی نور فوق العاده ۱۰۰۵ lumen با کنترل دیمری با گام های کمتر هستند. زاویه نور این پنل ها را نیز می توان تغییر داد. همچنین همانند دیگر پنل های نوری موجود در بازار، CNB144 و CNLUX1600C را می توان برای تغییر به یک پنل نوری بزرگ تر با نور همنوع خود بهم متصل کرد.

پنل CNB144، مدلی بصرفه با دمای رنگ ۵۶۰۰K می باشد. مدل CNLUX1600C نیز دمای رنگی بین ۳۲۰۰-۵۶۰۰K دارد. پنل دوم کمی بزرگتر بوده اما با این وجود وزن کمتری دارد. هر دوی این پنل های نوری دارای فیلترهایی برای تغییر دمای رنگ نور می باشند.

 

 

Nanguang LED Fresnel CN8F

این نور تک Fresnel قدرتی معادل ۵۶۰ lumen داشته، و لنز جلوی آن را می توان بین ۱۰ تا ۶۰ درجه برای ایجاد نور نقطه ای یا کلی تغییر داد. دمای رنگ این نور نیز ۵۶۰۰K است و خروجی آن را می توان از صفر تا صد درصد تنظیم کرد.

وسایل جانبی این نور شامل فیلترهای نارنجی (۳۲۰۰K) و آبی (۶۵۰۰K)، یک نگهدارنده فیلتر ژلاتینی، درهای تاشو و کیف حمل ایمن می باشد. وزن نور FRESNEL CN8F بدون باتری ۵۵۰ گرم است.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.