واقعیت مجازی ۳۶۰ درجه با رزولوشن ۵٫۲K با دوربین GoPro Fusion

دوربین جدید GoPro با نام Fusion یک دوربین واقعیت مجازی با قابلیت ضبط ویدئو با رزولوشن ۵٫۲K می باشد. واقعیت مجازی در حال حاضر مانند طوفان  عمل می کند و با وجود کمپانی هایی مانند New York Times و DiscoveryVR که در صف اول استفاده از این تکنولوژی می باشند، عکس ها و ویدئوهایی که با این تکنولوژی ساخته شوند در رسانه های اجتماعی بسیار ارزشمند می باشند. بسیاری از تولید کننده های محتوا نیز به دنبال استفاده از این تکنولوژی هستند. خود GoPro چند سال پیش Omni را معرفی کرد که یک دستگاه برای کنار هم چیدن شش دوربین بود. البته برخی نیز از Back-Bone استفاده کرده اند تا لنزهای دوربین خود را به لنزهای ۲۲۰ درجه تبدیل کنند و از دستگاه هایی برای کنار هم چیدن ۲-۳ یا ۴ دوربین کنار هم استفاده کرده اند.

طبق سخنان مؤسس و مدیر عامل GoPro، Nicholas Woodman، دوربین GoPro Fusion این قابلیت را دارد تا تمام جهات و زاویه ها را همزمان ضبط کند، مانند اینکه شش دوربین GoPro را در کنار یکدیگر گذاشته اید. چه بخواهید به صورت واقعیت مجازی فیلمبرداری کنید و چه بخواهید به صورت سنتی و از زاویه دید ثابت فیلمبرداری کنید.

تولید کننده های محتوا می توانند برای وارد شدن به برنامه آزمایشی در وبسایت GoPro ثبت نام کنند. برای بقیه، GoPro این دوربین را به صورت تجاری و به شکل محدود اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد کرد. جزئیات در مورد قیمت و دیگر مشخصات این دوربین در زمان عرضه اعلام خواهند شد.

 

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.