پایه نگهدارنده CineMilled برای رینگ گیمبال – Ronin و MōVi از DJI

کمپانی CineMilled برای رینگ گیمبال پایه­ نگهدارنده ارائه می کند، محصولی جذاب و جمع و جور که MōVi شما را به Pro نزدیک کرده و با DJI Ronin نیز سازگار است. حتی پیچ­ های پایینی برای اتصال سریع مانت­ های پایه­ خود دلیل خوبی برای MōVi داران است تا بدین ترتیب محصول خود را ارتقاء دهند.

CineMilled به تدریج برای تجهیزات DJI Ronin و MōVi به شخص ثالث شناخته شده ­ای بدل می گردد. بازوهای اکستنشن، رینگ استفاده آسان، سیستم انتشار آسان، و … محصولات ارزشمندی هستند که این کمپانی عرضه می کند.

وقتی  MōVi Pro ارائه شد پر از ویژگی ­های جدیدی بود که آن را نسخه جدید ارزشمندی برای بروزرسانی به منظور استفاده بسیاری از کاربران می کرد. گرچه برای آنانی که از دوربین­ های کوچک­تر با تجهیزات محدودتر و تنظیمات کمتر استفاده می کنند، سیستم تک باطری پرقدرت و بسط موتور FIZ (و غیره) ممکن است کمی ناموجه باشد، با این حال کسی نمی تواند انکار کند که پایه پایین رینگ­ های MōVi Pro هم در زمان صرفه­ جویی می کنند و هم از پشت دوربین محافظت می کنند.

پایه نگهدارنده رینگ گیمبال یک جفت پایه است که به هر تیوب ۲۵mm گردی وصل می شود. به همین دلیل این پایه­ ها با MōVi Ring اصل و DJI Ring به اضافه سیستم رینگ CineMilled PRO سازگار است. هر پایه به رینگ شما به وسیله دو کلید در بالا وصل می شود. یک پیچ ¼” نیز در پایین هر پایه به منظور اتصال پلیت­ های سه پایه برای حمل و نقل آسان تعبیه شده است.

CineMilled اذعان داشته که این ویژگی برای کاربران MōVi Pro نیز بسیار سودمند است، و به همین دلیل یک ورژن ۳۰mm نیز توسط آنان طراحی شده است.

پست‌های مرتبط...

نوشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.